Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

30. studeni. 2017.

Održana Radionica “Tehnologije u funkciji unapređivanja gradskih komunalnih djelatnosti”

Održali smo prvu od četiri regionalne radionice posvećene novim i naprednim tehnologijama, nadzoru javnih površina i prostora, sigurnosti građana i imovine te otpadu, od preveniranja njegova nastanka i/ili nepropisnog odlaganja do evidentiranja količina i vrsta otpada.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija