Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

13. veljača. 2013.

Održana 1. sjednica Nadzornog odbora u 2013. godini

Sjednica Nadzornog odbora održana je 13. veljače 2013. godine u Hotelu Palace, Zagreb s početkom u 10.00 sati.

Na sjednici je razmatrano izvješće o financijskom poslovanju od 01. do 12. mjeseca 2012. godine. Utvrđeno je da su svi rashodi izvršavani sukladno redovnim aktivnostima Udruge i ugovorenim europskim projektima. Sve pozicije financijskog plana izvršavane su u okviru planiranih sredstava. Nadzorni odbor prihvatio je Izvještaj o financijskom poslovanju za 2012. godinu.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija