Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

31. prosinac. 2014.

Oglas za angažiranje stručnjaka [rok za dostavu ponuda produljen – 20.1.15.]

U okviru projekta “Local Leaders in Southeast Europe: Lead for Change – LL
SEE”, projektni voditelj NALAS raspisuje oglas za angažiranje regionalnog stručnjaka za obuke i treninge u vodnokomunalnom sektoru.

Cilj angažmana je izrada sheme nacionalnih i regionalnih treninga kojima se jačaju kapaciteti ciljane grupe (lokalni dužnosnici u jedinicama samouprave i viši upravni kadar u isporučiteljima vodnih usluga) za upravljanje stranim investicijama u području javne vodoopskrbe i odvodnje.

Ponude se zaprimaju do 20. siječnja 2015. na e-mail info@nalas.eu, a dodatne informacije potražite ovdje.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija