Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

10. studeni. 2022.

Olakšajte pristup osobama s invaliditetom

Molimo da obratite pozornost na Preporuku gđe Slonjšak, Pravobraniteljice za osobe s invaliditetom, kojime preporuča konkretan i učinkovit način za osiguranje stvarne pristupačnosti osobama s invaliditetom – korištenje koso sklopivih podiznih platformi.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija