Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

08. svibanj. 2022.

Online sastanak s Državnim izbornim povjerenstvom na temu dostave podataka po Pravilniku…

DIP, u suradnji s Udrugom gradova, organizira online sastanak na kojem će predstavnicima gradova pojasniti problematiku dostave podataka iz članka 3. Pravilnika o sadržaju, načinu vođenja i obrascu evidencije o političkim strankama i nezavisnim vijećnicima zastupljenim u predstavničkim tijelima jedinica samouprave.

Online sastanak održava se u utorak, 10. svibnja 2022. u 10,00 sati, a predviđeno je trajanje sat vremena.

DNEVNI RED:
1. Pregled zakonskih i podzakonskih odredbi
2. Evidencija političkih stranaka i nezavisnih vijećnika s primjerima iz prakse
3. Rasprava

Link za uključivanje: https://meet.google.com/kpv-wjqj-too

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija