08. svibanj. 2022.

Online sastanak s Državnim izbornim povjerenstvom na temu dostave podataka po Pravilniku…

DIP, u suradnji s Udrugom gradova, organizira online sastanak na kojem će predstavnicima gradova pojasniti problematiku dostave podataka iz članka 3. Pravilnika o sadržaju, načinu vođenja i obrascu evidencije o političkim strankama i nezavisnim vijećnicima zastupljenim u predstavničkim tijelima jedinica samouprave.

Online sastanak održava se u utorak, 10. svibnja 2022. u 10,00 sati, a predviđeno je trajanje sat vremena.

DNEVNI RED:
1. Pregled zakonskih i podzakonskih odredbi