05. listopad. 2021.

Online seminar o novom Zakonu o gospodarenju otpadom

Udruga gradova organizira online seminar o primjeni novoga Zakona o gospodarenju otpadom koji se održava u ponedjeljak, 11. listopada s početkom u 10 sati.

Uvodno predavanje održat će Sonja Polonijo, savjetnica u crikveničkoj Eko Murvici i stalna suradnica Udruge gradova.

Nakon osvrta na novine koje nam Zakon donosi, sudionici će moći postavljati pitanja.

Predviđeno trajanje je dva sata.

Sudjelovanje je besplatno, broj sudionika iz jednog grada nije ograničen.

Link za uključivanje na seminar https://meet.google.com/etg-rdri-xvr