Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. svibanj. 2018.

Općina Kukes (ALB) traži partnera iz Hrvatske za prijavu na program ADRION

Općina Kukes (Albania), zajedno s drugim partnerskim organizacijama, priprema projektni prijedlog za program “Interreg V-B Adriatic-Ionian” (ADRION) te povodom toga traži partnera iz Hrvatske.

Općina Kukes surađuje s CETMA – Europskim istraživačkim centrom za dizajn tehnologije i materijala, u ime vodećeg partnera, Općine Nardò, na projektnom prijedlogu pod nazivom “EMOtional technologies for the cultural heritage valorization within cross-border Undergrounds” – “EMO.Undergrounds”. Projektni prijedlog podnosi se u sklopu tekućeg Poziva u sklopu programa “Interreg VB Adriatic-Ionian” (ADRION). Ažurirani koncept projektnog prijedloga možete pronaći OVDJE.

Projekt ima za cilj razviti europsku mrežu teritorijalne suradnje koju čine Jadransko-jonske organizacije za valorizaciju i bolju realizaciju uključenih kulturnih dobara (dvorci s podzemljem), korištenjem naprednih informacijskih i komunikacijskih tehnologija (ICT) – novih medija i Emocionalnih tehnologija – i inovativnih marketinških alata.

Plan je uključiti najmanje 4 partnera iz 4 različite države partnera ERDF-a (Italija, Hrvatska, Grčka i Slovenija) i najmanje 2 partnera iz 2 različite države partnera IPA-e (Albanija, Crna Gora, Srbija i Bosna i Hercegovina). Temeljem toga prijavitelji traže jednog partnera iz Hrvatske.

Odgovarajući partner jedinica lokalne samouprave s dvorcem na svom području ili druga nacionalna, regionalna ili lokalna vlast s kompetencijama na području kulturnih dobara poput dvoraca.

Ako ste zainteresirani ili imate dodatnih pitanja, možete se javiti na florjanacaushi@gmail.comida.carolla@cetma.it.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija