Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. prosinac. 2021.

Osnivamo Radnu skupinu za odnose s javnošću

Udruga gradova razmatra osnivanje Radne skupine za odnose s javnošću pa ljubazno molimo povratne informacije službenica/službenika koji se u gradskim upravama bave odnosima s javnošću te iskaz interesa za sudjelovanje u radu i budućim aktivnostima.

Osnivanje ove Radne skupine, po uzoru na sve već do sada osnovane, bit će prigoda za upoznavanje kolegica i kolega, za razmjenu iskustava i zajedničko rješavanje problema te za unaprijeđenje prakse i redovitu, prijekopotrebnu komunikaciju.

Iskaz interesa putem info@udruga-gradova.hr

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija