07. travanj. 2020.

Pandemija, prilika za resetiranje

Pandemija ni jednu državu, kao ni lokalnu zajednicu nije ostavila neokrznutom niti je bilo kome ostavila benefit nebrige za društvo i svijet koji nas okružuje. Zabrinutost i interes za egzistencijalne i ekološke teme rastu i one su sve češće na dnevnom redu. Ovoga puta ne samo “forme radi”.

Donosimo vam dva članka Ivane Janković, stalne konzultantice Udruge gradova i osnivačice udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society.

DIVLJI SVIJET U GRADOVIMA – Što nakon karantene
Coronavirus – blagoslov ili prokletstvo