Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. travanj. 2020.

Pandemija, prilika za resetiranje

Pandemija ni jednu državu, kao ni lokalnu zajednicu nije ostavila neokrznutom niti je bilo kome ostavila benefit nebrige za društvo i svijet koji nas okružuje. Zabrinutost i interes za egzistencijalne i ekološke teme rastu i one su sve češće na dnevnom redu. Ovoga puta ne samo “forme radi”.

Donosimo vam dva članka Ivane Janković, stalne konzultantice Udruge gradova i osnivačice udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society.

DIVLJI SVIJET U GRADOVIMA – Što nakon karantene
Coronavirus – blagoslov ili prokletstvo

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija