Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. rujan. 2021.

Pedagoški standardi i radno vrijeme u dječjim vrtićima?

Na prijedlog gradova koje muči istovjetan problem, od Ministarstva znanosti i obrazovanja zatražili smo pojašnjenja u vezi s primjenom Pedagoških standarda u kontekstu radnog vremena u dječjim vrtićima te evidencije istoga.

Gradovi nailaze na različita tumačenja ravnatelja i djelatnika dječjih vrtića o tome što se smatra posrednim, odnosno neposrednim radom s djecom. Pitanje je može li se vrijeme koje nije uključeno u rad s djecom baš svakodnevno provoditi izvan ustanove? Može li se rad s djecom kontinuirano „obavljati“ od kuće?

2021. Pedagoški standardi i radno vrijeme u dječjem vrtiću – pojašnjenje_traži se

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija