Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

10. svibanj. 2024.

PhotoWalk s Hoykom u Poreču

U sklopu Savjetovanja u Poreču naš poznati fotograf, ali i pisac, animator i pozitivac, Damir Hoyka vodi vas na PhotoWalk ulicama i trgovima Poreča. Prijavite se na ovu zanimljivu i edukativnu šetnju koja će se odšetati 23. svibnja od 10 do 11.30 sati, putem info@udruga-gradova.hr

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija