05. travanj. 2016.

Održan seminar o primjeni Zakona o pravu na pristup informacijama

Povjerenica za informiranje i Udruga gradova održali su seminar za članove Udruge i trgovačka društva u njihovom vlasništvu o primjeni Zakona o pravu na pristup informacijama 5. travnja 2016. godine u Zagrebu.

Na edukaciji su sudjelovali službenici za informiranje u jedinicama lokalne samouprave i povezanim društvima koji provode i primjenjuju odredbe Zakona o pravu na pristup informacijama.

ZPPI program 5.4

Prezentaciju možete preuzeti ovdje ZPPI travanj 2016.