Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. listopad. 2018.

Poziv za sudjelovanje na međunarodnoj konferenciji „Strateški pristup razvoju pametnih gradova“

Konferencija će se održati u Splitu, 18. i 19. listopada, u sklopu promotivne kampanje „Hrvatska kakvu želimo“, a kao dio procesa Nacionalne razvojne strategije Republike Hrvatske do 2030. godine i pripreme Republike Hrvatske za programsko razdoblje Europske unije nakon 2020. godine.

Konferencija je osmišljena na način da brojni inozemni i domaći stručnjaci, kroz izlaganja i prezentacije, predstave vlastita iskustva iz područja strateškog planiranja i upravljanja razvojem na temu razvoja pametnih gradova.

Mjesto održavanja konferencije: hotel Radisson Blu Resort & Spa, Put Trstenika 19, Split.

U prilogu donosimo detaljan programupute za rezervaciju kojima ostvarujete popust na noćenje.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija