Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. veljača. 2023.

Poziv za uključivanje u Radnu skupinu za odnose s javnošću

Radna skupina za odnose s javnošću započela je s radom 2022. i okupila, do sada, predstavnike tridesetak gradova. Ako ste zainteresirani uključiti predstavnika vašega grada, javite nam se na info mail Udruge.

Poziv je otvoren trajno, a u Radnu skupinu možete imenovati i više predstavnika, službenika zaduženih za odnose s javnošću (i protokol).

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija