15. rujan. 2020.

Predstavnici Udruge gradova – traže se!

Pozvani smo imenovati dva člana i dva zamjenika člana Radne skupine koja će se baviti izradom Nacionalnog plana za uključivanje Roma te Akcijskog plana za provedbu istoga. Primamo prijave do 18. rujna.

Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina zatražio je od Udruge gradova da predložimo dva člana i dva zamjenika člana Radne skupine koja će biti osnovana pri Uredu, a radi izrade novog programskog dokumenta, i to:

– Nacionalnog plana za uključivanje Roma, za razdoblje od 2021. do 2027. godine i
– Akcijskog plana za provedbu Nacionalnog plana za uključivanje Roma za razdoblje od 2021. do 2027. godine, za razdoblje od 2021. do 2022. godine.

Ljubazno molimo da svoju prijavu s iskazom interesa i kontakt podacima dostavite putem info@udruga-gradova.hr zaključno do petka 18. rujna u 17 sati.

Udruga gradova – imenovanje člana i zamjene člana