Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. srpanj. 2018.

Publikacija o lokalizaciji SDG-a – uloga i doprinos lokalne samouprave

Kako gradovi i regije mogu procijeniti provedbu ciljeva održivog razvoja? Kako se općine, regije i udruge nose s Agendom 2030 i ciljevima održivog razvoja? To su pitanja koja je postavila studija koju su objavili PLATFORMA i CEMR, povodom visokog političkog foruma Ujedinjenih naroda u New Yorku.

Studija ističe glavne izazove koje identificiraju udruženja jedinica lokalne i regionalne samouprave, a prva tri su nedostatak financijskih sredstava, nedostatak dostupnih podataka na lokalnoj razini i nedostatak edukacije.

Publikaciju možete pogledati OVDJE.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija