Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. prosinac. 2021.

Radna skupina za odnose s javnošću – info

Zahvaljujemo svim kolegicama i kolegama koji su iskazali interes za uključivanje u Radnu skupinu za odnose s javnošću, a sve ostale kojima je možda prva najava promaknula, pozivamo da nam se pridruže. Plan je sredinom siječnja početi s aktivnostima.

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje javite nam se putem info@udruga-gradova.hr

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija