Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. travanj. 2021.

Raspisani lokalni izbori

Vlada RH na sjednici održanoj 14. travnja donijela je Odluku o raspisivanju lokalnih izbora koji će se održati u nedjelju, 16. svibnja. Odluka stupa na snagu 15. travnja, vijećnički mandati prestaju, a počinju teći izborni rokovi.

Prijedlog odluke koja je usvojena na sjednici Vlade, s obrazloženjem:

Prijedlog odluke o raspisivanju lokalnih izbora

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija