Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. srpanj. 2022.

Razvoj akvakulture – mišljenja, primjedbe, ideje…sve je dobrodošlo

Uprava ribarstva Ministarstva poljoprivrede dostavila nam je Nacrt prijedloga Nacionalnog plana razvoja akvakulture za razdoblje od 2022. do 2027. godine (NPRA) te zatražila žurno očitovanje Udruge gradova.

dopis
NPRA nacrt_srpanj_2022_za preth.misljTDU_11072022

Molimo vaša očitovanja što prije, na info@udruga-gradova.hr

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija