Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

03. rujan. 2013.

Request for Expression of Interest – PEFA 2013

Assignment Title: Public Expenditure and Financial Accountability Study (PEFA) for Cities of Sisak, Koprivnica, Labin and Crikvenica.

The Association of Cities of the Republic of Croatia has received financing from the “Strengthening Accountability and the Fiduciary Environment” (SAFE) Trust Fund, administered by the World Bank on behalf of the European Commission and the Swiss Secretariat for Economic Affairs (SECO) toward the cost of the Public Expenditure and Financial Accountability Study (PEFA) for Local Governments of Croatia, and intends to apply part of the proceeds for consulting services. The project will be executed by the Association of Cities of the Republic of Croatia on behalf of the Cities of Sisak, Koprivnica, Labin and Crikvenica.

The consulting services (“the Services”) include:

(i) An independent assessment of the PFM performance making use of the PEFA standardized criteria. The result of this report will serve as a reference situation to measure the evolution of PFM performance.

(ii) Identification of key reform initiatives/provide policy advice to the beneficiaries in how best to revise their PFM strategy based on the findings of the PEFA evaluation.

The assignment is expected to start in October 2013.

The Association of Cities now invites qualified consultants to submitt Expression of Interest

Zašto biste se trebali registrirati na web stranicu Udruge gradova?

Ukoliko niste registrirani i prijavljeni na web stranicu Udruge gradova nećete imati pristup svim objavljenim vijestima, najavama događanja (konferencije, seminari, edukacije itd.), izdvojenim tekstovima natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava jedinicama lokalne samouprave te recentnim medijskim objavama vezanim za lokalnu samoupravu.

Registrirati se mogu samo dužnosnici i službenici gradova koji su članovi Udruge gradova u RH.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija