Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. veljača. 2022.

Rezultati anketnog upitnika “Pravnici u upravi”

U samo nekoliko dana zaprimili smo preko dvije stotine odgovora kolegica i kolega zaposlenih u lokalnoj samoupravi, ali i onih zaposlenih u ministarstvima, vladinim uredima i drugim institucijama. Zahvaljujemo kolegicama i kolegama, a vas pozivamo da pogledate rezultate i razmislite o njima.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija