12. listopad. 2015.

Sigurnost dječjih igrališta – prikupljamo podatke

Udruga gradova, putem svoga predstavnika, sudjeluje u radu Radne skupine čija je zadaća podići stupanj sigurnosti djece na dječjim igralištima.

Potrebni su nam stoga konkretni i točni podaci iz što većeg broja gradova.

Podaci su navedeni u tabeli, a odnose se, između ostaloga, na broj dječjih igrališta na području vašega grada te na iznos sredstava koji je tijekom protekle 2014. godine uložen u njihovo održavanje.

Molimo da se odazovete i pošaljete nam ispunjenu tabelu što prije na e-mail info@udruga-gradova.hr

Zahvaljujemo!

Upitnik – Dječja igrališta