Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

03. lipanj. 2015.

Sindikat službenika i Udruga gradova zatražili sastanak s ministrom uprave

Sindikat državnih i lokalnih službenika i namještenika Republike Hrvatske i Udruga gradova zatražili su žuran sastanak s ministrom uprave, Arsenom Baukom na kome će se razgovarati o dopisu Upravne inspekcije Ministarstva te posljedicama koje će prouzročiti.

Uz raspravu na sjednici Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu Hrvatskoga sabora koja će se održati 10. lipnja, zatražen je i sastanak s resornim ministrom o čijem ćemo vas ishodu i stajalištima, te nadajmo se, uputama, odmah obavijestiti.

186_15_Prestanak_sluzbe_po_sili_zakona_u_JLP(R)S_dopis_Sindikata_i_Udruge_gradova_03062015

 

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija