22. svibanj. 2015.

Sjednica Predsjedništva Udruge gradova u Ogulinu 1. srpnja

Sedma sjednica Predsjedništva Udruge gradova u Republici Hrvatskoj održat će se u srijedu 1. srpnja u Ogulinu s početkom u 12 sati, u Velikoj dvorani Gradske knjižnice i čitaonice Ogulin, Bernardina Frankopana broj 7.

Molimo vas da rezervirate termin i prisustvujete sjednici, a gradonačelniku Ogulina, gosp. Juri Turkoviću, zahvaljujemo na pozivu i domaćinstvu.

Poziv s prijedlogom dnevnoga reda sjednice te svi materijali uz pojedine točke dnevnoga reda bit će pravodobno dostavljeni članovima Predsjedništva Udruge te predsjedniku Nadzornoga odbora.