Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

28. listopad. 2014.

Sjednice Predsjedništva i Skupštine Udruge gradova u Šibeniku

Sjednica Predsjedništva Udruge gradova održat će se u četvrtak 13. studenoga u 17 sati u Šibeniku, u sklopu Susreta gradonačelnika i poduzetnika, a sjednica Skupštine u petak 14. studenoga u 15.00 sati. Uskoro više informacija! Molimo vas da rezervirate datume!

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija