Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. ožujak. 2020.

Službenički i radni odnosi – neka pojašnjenja i odgovori

Učestali su upiti u vezi sa službeničkim, odnosno radnim odnosima i primjeni (pod)zakonskih odredaba pa vam donosimo službena stajališta Ministarstva. Nastavit ćemo vas informirati i nadalje objavljivanjem službenih tumačenja te mišljenja stručnjaka koji se bave radnopravnim odnosima.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija