Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. ožujak. 2020.

Službenički i radni odnosi – neka pojašnjenja i odgovori

Učestali su upiti u vezi sa službeničkim, odnosno radnim odnosima i primjeni (pod)zakonskih odredaba pa vam donosimo službena stajališta Ministarstva. Nastavit ćemo vas informirati i nadalje objavljivanjem službenih tumačenja te mišljenja stručnjaka koji se bave radnopravnim odnosima.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija