Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

25. listopad. 2021.

Snimka i prezentacija održanog 3. EUCF webinara

U utorak 19. listopada, u organizaciji REGEA-e i Udruge gradova, održan je webinar povodom 3. otvorenog poziva European City Facility inicijative za gradove i općine. U nastavku možete preuzeti prezentaciju i pogledati video snimku webinara.

Prezentacija 3. poziva (u pdf formatu): dio 1. i dio 2.

Poveznica na video snimku webinara.

Podsjećamo, 3. EUCF poziv otvoren je za prijave gradova od 15. listopada do 17. prosinca 2021.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija

Lokalna Hrvatska