Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

09. lipanj. 2022.

Stručnjaci o reformi lokalne samouprave – Zbornik radova

Objavljen je Zbornik radova s konferencije Prilika ili prijetnja? Reforma lokalne i regionalne samouprave u Hrvatskoj koja je održana 27. i 28. listopada 2021. godine u organizaciji Ekonomskog instituta, Zagreb i Hanns-Seidel-Stiftunga.

Zbornik možete pronaći na stranici Ekonomskog instituta, Zagreb na sljedećoj poveznici:

ZBORNIK

Ostale radove i aktivnosti Instituta možete pronaći:

Ekonomski institut, Zagreb

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija