Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. lipanj. 2020.

Treći NALAS-ov online panel na temu gospodarenja otpadom

U srijedu, 3. lipnja, održat će se treća u nizu NALAS-ovih online panel diskusija o gospodarenju otpadom tijekom krize. Sudionici će biti dio jedinstvenog procesa učenja i razmjene iskustava sa vodećim stručnjacima iz regije i šire.

Sve detalje možete pronaći OVDJE.

Registracije za sudjelovanje na panel diskusiji moguće su OVDJE.

Panel će se održati u srijedu, 3. lipnja, u 14:00 (Zoom platforma), a predviđeno trajanje je sat vremena.

Rasprave će se odvijati na engleskom jeziku.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija