Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. lipanj. 2020.

Treći NALAS-ov online panel na temu gospodarenja otpadom

U srijedu, 3. lipnja, održat će se treća u nizu NALAS-ovih online panel diskusija o gospodarenju otpadom tijekom krize. Sudionici će biti dio jedinstvenog procesa učenja i razmjene iskustava sa vodećim stručnjacima iz regije i šire.

Sve detalje možete pronaći OVDJE.

Registracije za sudjelovanje na panel diskusiji moguće su OVDJE.

Panel će se održati u srijedu, 3. lipnja, u 14:00 (Zoom platforma), a predviđeno trajanje je sat vremena.

Rasprave će se odvijati na engleskom jeziku.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija