Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

18. rujan. 2022.

Troškovi stanovanja – obavijest Ministarstva

Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike dostavilo nam je obavijest u vezi zahtjeva za doznaku sredstava za troškove stanovanja za 2022.

Ministarstvo obavještava gradove da zahtjeve za doznaku sredstava za troškove stanovanja za 2022. godinu, sukladno točki VII. Odluke o kriterijima i mjerilima za financiranje troškova stanovanja te iznosu sredstava za pojedinu jedincu lokalne samouprave za 2022. godinu („Narodne novine“, broj 104/22), dostave na adresu elektroničke pošte josip.saric@mrosp.hr

Također, uz zahtjev, potrebno je dostaviti i sljedeće podatke nužne za doznaku traženih sredstava:

– NAZIV JEDINICE
– ADRESA
– POŠTANSKI BROJ
– MJESTO
– OIB
– IBAN

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija