Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

25. ožujak. 2020.

U izradi je novi Zakon o gospodarenju otpadom – komentirajte Nacrt

Predstavnica Udruge gradova u Radnoj skupini za izradu novog Zakona o gospodarenju otpadom osnovanoj pri Ministarstvu zaštite okoliša i energetike, gđa Sonja Polonijo, dostavila nam je Nacrt budućeg Zakona kako bi svi zainteresirani već u ovoj fazi mogli dati svoje komentare.

Izrađivač Nacrta prihvatio je primjedbu Udruge vezano uz poticajnu naknadu (čl. 90, Dodatak V.) i primjedbu uz ovlasti komunalnih redara te im je, barem donekle, olakšao dokazivanje (čl. 131.).

ZGO Nacrt – 24.03.20

Svoje priloge možete slati putem info@udruga-gradova.hr

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija