Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

16. lipanj. 2014.

Udruga gradova primljena u Hrvatski klaster konkurentnosti kreativnih i kulturnih industrija

Udruga gradova na 7. sjednici Upravnog odbora Hrvatskog klastera konkurentnosti kreativnih i kulturnih industrija održanoj dana 12. lipnja 2014. godine, odlukom Upravnoga odbora primljena je u punopravno članstvo Hrvatskoga klastera kreativnih i kulturnih industrija.

Udruga gradova na 7. sjednici Upravnog odbora Hrvatskog klastera konkurentnosti kreativnih i kulturnih industrija održanoj dana 12. lipnja 2014. godine, odlukom Upravnoga odbora primljena je u punopravno članstvo Hrvatskoga klastera kreativnih i kulturnih industrija.

Cilj Hrvatskoga klastera stvaranje je okruženja u kojem se koriste svi potencijali i kreativne ideje te se kontinuirano promiče inovativnost. U tom kontekstu, povezanost između kreativnosti, kulture, gospodarstva i tehnologije, izražena u sposobnosti da se stvori (i koristi..!) intelektualni kapital, ima potencijal za generiranje prihoda, radnih mjesta i izvoza, dok istodobno promiče socijalnu uključenost, kulturne raznolikosti i razvitak općenito. Sve se ovo očitalo glavnom karakteristikom i učincima kreativne ekonomije u svim zemljama koje su do sada kreativnost i inovativnost uključile u sve vidove razvojne politike, ne samo na lokalnoj razini.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija