06. svibanj. 2015.

Udruga gradova uputila očitovanja na dva nacrta prijedloga zakona iz domene prostornog uređenja i gradnje

Udruga gradova u Republici Hrvatskoj očitovala se na Nacrt prijedloga zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje, s Konačnim prijedlogom zakona i Nacrt prijedloga zakona o Komori arhitekata i komorama inženjera u graditeljstvu i prostornom uređenju, također s Konačnim prijedlogom zakona.

Oba očitovanja koja su upućena nadležnom Ministarstvu graditeljstva i prostornoga uređenja možete pročitati ovdje:

Nacrt prijedloga zakona o poslovima i djelatnostima…

Nacrt prijedloga zakona- arhitekti