Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

06. svibanj. 2015.

Udruga gradova uputila očitovanja na dva nacrta prijedloga zakona iz domene prostornog uređenja i gradnje

Udruga gradova u Republici Hrvatskoj očitovala se na Nacrt prijedloga zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje, s Konačnim prijedlogom zakona i Nacrt prijedloga zakona o Komori arhitekata i komorama inženjera u graditeljstvu i prostornom uređenju, također s Konačnim prijedlogom zakona.

Oba očitovanja koja su upućena nadležnom Ministarstvu graditeljstva i prostornoga uređenja možete pročitati ovdje:

Nacrt prijedloga zakona o poslovima i djelatnostima…

Nacrt prijedloga zakona- arhitekti

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija