Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. prosinac. 2016.

Udruga gradova uputila očitovanje na izmjene i dopune propisa o najmu stanova

Udruga gradova očitovala se na Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o najmu stanova te je očitovanje uputila nadležnom Ministarstvu.

I ponovno, kao i nebrojeno puta do sada, bili smo prinuđeni ukazati da se na neprimjereni i neprihvatljivi način “raspolaže” lokalnim proračunima te smo i u ovom očitovanju ponovili ranije istaknuta stajališta i primjedbe naše Udruge.

Cjeloviti tekst možete pročitati:

ocitovanje-izm-dop-zakona-o-najmu-stanova

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija