Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

21. veljača. 2019.

Udruga gradova uputila očitovanje Pučkoj pravobraniteljici

Očitovanje Udruge prilog je za izradu Izvješća Pučke pravobraniteljice i skreće pozornost na probleme urbanih cjelina, prigradskih naselja i otoka, ali jednako tako i na zaostajanje u procesu decentraliziranja ovlasti na gradove.

Pročitajte očitovanje Udruge:

Izvješće Pučke pravobraniteljice

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija