Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

13. ožujak. 2014.

Novi ciklus obuka vijećnika i savjeta mladih

Udruga gradova započinje s novim ciklusom obuka vijećnika gradskih vijeća i članova gradskih savjeta mladih.

Udruga gradova započinje s novim ciklusom obuka vijećnika gradskih vijeća i članova gradskih savjeta mladih. Prva u nizu dogovorenih obuka bit će održana u Dugoj Resi 28. i 29. ožujka, slijedi obuka u Karlovcu 4. i 5. travnja te u Delnicama 11. i 12. travnja.

Očekuju se termini za održavanje obuka u Trogiru, Križevcima, Samoboru, Kutini, Svetoj Nedelji i Općini Baška za područje otoka Krka.

 

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija