Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. veljača. 2021.

Usklađivanje statuta – dopis Ministarstva pravosuđa i uprave

Ministarstvo podsjeća na obavezu usklađivanja statuta (i poslovnika) te daje općenite smjernice kako izvršiti usklađivanje na ispravan način. Mi vas posjećamo na e-savjetovanje u srijedu, 3. veljače u 10 sati koje organizira naša Udruga.

Dopis Ministarstva:

Udruge JLP(R)S – usklađivanje statuta, dopis MPU

Napomena:

Nije potrebna prethodna registracija na savjetovanje. Pristupiti možete putem linka:
https://meet.google.com/wfu-guti-krq

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija