04. svibanj. 2015.

Usvojena Strategija razvoja društvenog poduzetništva

Vlada Republike Hrvatske na 226. sjednici održanoj 30. travnja 2015. godine usvojila je Strategiju razvoja društvenog poduzetništva u Republici Hrvatskoj za razdoblje od 2015. do 2020.

Strategija će, nadajmo se, predstavljati prekretnicu i bitan pomak u stvaranju i provedbi javne politike za društveno poduzetništvo.

Tekst usvojene Strategije u čijoj su izradi sudjelovali i predstavnici naše Udruge, možete pronaći na sljedećoj vezi:

Više o Strategiji te više konkretnih primjera koji će nam pomoći osvijestiti društveno poduzetništvo kao zanemarenu, no izrazito snažnu kategoriju, možete čuti na Konferenciji koju Udruga gradova i partneri organiziraju u Zagrebu 10. lipnja (više u najavama događanja).