Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

10. studeni. 2022.

Važno, a tiče se otpada!

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja uputilo je dopis/zahtjev za prijavu podataka o otpadu prikupljenom u okviru javne usluge i odloženom otpadu na odlagališta otpada za 2022. godinu prije roka propisanog člankom 21. Pravilnika o registru onečišćavanja okoliša („Narodne novine“, br. 3/22).

Dopis/zahtjev Ministarstva s važnim uputama i kontaktima:

URBROJ_517-12-1-3-22-1

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija