Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

17. ožujak. 2014.

Vodič za zakup poljoprivrednog zemljišta

AGENCIJA za poljoprivredno zemljište pripremila je Vodič za zakup u šest koraka za poljoprivrednike i jedinice lokalne samouprave (gradove i općine) koji objašnjava postupak zakupa poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske.

Pripremom i objavom Vodiča, Agencija za poljoprivredno zemljište želi informirati poljoprivrednike i jedinice lokalne samouprave o raspolaganju državnim poljoprivrednim zemljištem, te ih dodatno uputiti u sam postupak zakupa.

Ovdje možete preuzeti Vodič za zakup poljoprivrednog zemljišta

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija