Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

23. rujan. 2019.

Vrijeme je mandarina

Dubrovačko-neretvanska županija i ove godine pokreće inicijativu samostalnog plasmana mandarina na javnim površinama gradova pa vas poziva da i vaš grad podrži akciju.

PRIJEDLOG-Odobrenja-javne-povrsine gradovi 2019.
Zahtjev za korištenjem javnih površina Gradovi RH

Za više informacija možete se obratiti gosp. Vučkoviću, savjetniku za gospodarstvo i pomorstvo Dubrovačko-neretvanske županije putem e-mail adrese: cedo.vuckovic@dnz.hr; odnosno putem 020/351-482 ili 098/344-998.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija