Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

28. travanj. 2021.

weTHINK konferencija na temu Europske strategije o javnoj nabavi

weTHINK, online mreža za strategije, organizira konferenciju na temu Europske strategije o javnoj nabavi, pod motom “Više od ideja, prema učinku: Održiva gradnja”. Konferencija će se održati 10. i 11. svibnja, a drugog dana Konferencije održat će se četiri zasebne radionice na koje se možete prijaviti.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija