Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

04. svibanj. 2017.

Zaključak saborskog Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu o imovini

Odbor za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu Hrvatskoga sabora na 5. sjednici održanoj na temu upravljanja državnom imovinom dana 27. travnja usvojio je Zaključak na tragu i u skladu s preporukama Udruge gradova.

Tekst Zaključka koji potpisuje predsjednik Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu i gradonačelnik Grada Labina, gosp. Tulio Demetlika, možete pročitati:

Zaključak Saborskog odbora

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija