Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. rujan. 2017.

Zakon o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi dostavljen na očitovanje

Ministarstvo uprave kreće s izmjenama i dopunama “Malog Ustava lokalne samouprave”, Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te je Udruzi gradova dostavilo Nacrt prijedloga na očitovanje.

Ministarstvo je odredilo da je krajnji rok za dostavu pisanog očitovanja 30. rujna pa molimo gradove, članove Udruge gradova, da dostave svoje pisane i obrazložene komentare na Nacrt prijedloga izmjena i dopuna Zakona.

NP ZID ZLP(R)S 19-9-2017

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija