20. siječanj. 2020.

Zakon o službenicima i namještenicima – inicijativa Udruge gradova

Vrijeme je da se krene…s izmjenama i dopunama Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi.

Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine”, broj 86/08, 61/11 i 04/18) “ima prostora” za izmjene, dopune, pojašnjenja i poboljšanja.

Molimo stoga da nam putem info@udruga-gradova.hr dostavite svoja pisana, utemeljena i obrazložena razmišljanja. Ista ćemo sistematizirati i objediniti te započeti s lobiranjem za bolji Zakon.

Hvala unaprijed, i molimo vas, ne šaljite nam “papirnate” dopise.