Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

27. kolovoz. 2014.

ZLPRS u javnoj raspravi

Ministarstvo uprave stavilo je prijedlog izmjena i dopuna Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi u javnu raspravu. Javna rasprava traje do 9. rujna 2014. godine.

Pozivamo sve članove da svoje komentare na prijedlog izmjena i dopuna ZLPRS, ali i prijedloge za poboljšanje Zakona (osim onih sadržanih u Preporukama za poboljšanje normativnog okvira) dostave uredu Udruge gradova radi upućivanja zajedničkog stava gradova Ministarstvu uprave.

Nacrt izmjena i dopuna ZLPRS možete pogledati ovdje.

Svoje očitovanje možete dostaviti na info@udruga-gradova.hr ili telefax 01/466-8003.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija