Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. travanj. 2017.

Okrug Legionowski iz Poljske traži gradove za suradnju

Okrug Legionowski, koji se nalazi 20 kilometara od centra Varšave u Poljskoj, u potrazi je za gradovima iz Hrvatske s kojima bi mogli razviti suradnju u području lokalnih politika, turizma, kulture, povijesti i razmjena mladih.

Pismo u kojem pobliže opisuju svoj okrug i područja u kojima žele ostvariti suradnju možete pronaći ovdje.

Ako ste zainteresirani, ili trebate više informacija, možete se javiti na m.pachulski@powiat-legionowski.pl ili spoleczne@powiat-legionowski.pl.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija