Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

04. kolovoz. 2022.

Aktivno starenje – članak dr. sc. Zdjelar

U sklopu teme „Spremnost javnih politika za e-uključivost populacije 54+“ autorica, dr. sc. Robertina Zdjelar, daje pregled podataka o digitalnom jazu, digitalnoj pismenosti i aktivnom starenju.

Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) kao krovna zdravstvena organizacija kontinuirano razmatra problematiku starenja nacija i zdravog starenja u okruženju koje je „prijateljsko“ za stariju populaciju, a što bi trebalo dati doprinos ostvarenju ciljeva održivog razvoja.

dr. sc. Zdjelar – Aktivno starenje – cjeloviti tekst

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija