Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

24. listopad. 2013.

Amandman na Zakon o strateškim investicijama

Udruga gradova podnijela je Vladi Republike Hrvatske zahtjev za upućivanje amandmana Hrvatskom saboru na Konačni prijedlog zakona o strateškim investicijskim projektima Republike Hrvatske. Amandmanom se uvodi obveza pribavljanja prethodne suglasnosti predstavničkog tijela jedinice lokalne samouprave (na čijem području se investicija treba provesti) za utvrđivanje statusa strateškog investicijskog projekta.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija