Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. prosinac. 2019.

Dodijeljene nagrade naj-volonterima

U organizaciji Hrvatskog centra za razvoj volonterstva dana 10. prosinca održana je svečana dodjela oznake kvalitete za lokalne volonterske centre u Republici Hrvatskoj. Oznaka kvalitete malo je priznanje za sve učinjeno no veliki poticaj za dalje. Pročitajte tko su nagrađeni.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija